Pedagógusok, dolgozók

Bátovszky János

Bátovszky János
intézményvezető

Ujváriné Tóth Etelka Borbála

Ujváriné Tóth Etelka Borbála
intézményvezető-helyettes

Jutasi-Varró Diána

Jutasi-Varró Diána
intézményvezető-helyettes

Antonighel Guidó Imre

Antonighel Guidó Imre
tanár, informatika

Baczkó Beáta

Baczkó Beáta
1.b napközi

Bagyanszky Zsolt Antal

Bagyánszky Zsolt Antal
tanár, testnevelés

Balla Erika

Balla Erika
tanár, vizuális kultúra

Bánszkyné Lichy Éva

Bánszkiné Lichy Éva
tanító
2.b napközi

Bartus Katalin

Bartus Katalin
tanár, magyar
7.b osztályfőnök

Bollog Nóra

Bollog Nóra
tanító
4.b osztályfőnök

Cseresznyéné Gulyás Éva

Cseresznyéné Gulyás Éva
tanár
matematika

Drahos Réka Dalma

Drahos Réka Dalma
tanár, német nemzetiség
5.d osztályfőnök

Elek Zoltán

Elek Zoltán
tanár
informatika

Fábián Pálné

Fábián Pálné
tanító
3.a osztályfőnök

Ferencz Éva

​                Ferencz Éva
               tanár, biológia
              8.a osztályfőnök

 

Árnyék

 

Gubekné Szabó Katalin
tanár
matematika

Halbauer György

Halbauer György
tanár, természetismeret
6.a osztályfőnök

Halbauerné Reiszki Katalin

Halbauerné Reiszki Katalin
fejlesztőpedagógus

Harkáné Vágyi Rita

Harkáné Vágyi Rita
tanító
2.c osztályfőnök

Hidvégi Ágnes

Hidvégi Ágnes
tanító, német nemzetiség
1.d osztályfőnök

Hliva Tímea

Hliva Tímea
tanító
1.c osztályfőnök

Hortobágyi Orsolya

Hortobágyi Orsolya
tanító
2.b osztályfőnök

Horváth Tibor Istvánné

Horváth Tibor Istvánné
tanár, angol
6.d osztályfőnök

Hrabovszky Tünde

Hrabovszky Tünde
tanár, testnevelés
6.b osztályfőnök

Hugyiné Forgó Klára

Hugyiné Forgó Klára
tanító
4.c napközi

Imréné Bajár Éva

Imréné Bajár Éva
tanító
1.b osztályfőnök

Jagielloné Erős Erzsébet

Jagielloné Erős Erzsébet
tanár, történelem, magyar
6.c osztályfőnök

Jantóné Jaszter Andrea

Jantóné Jaszter Andrea
tanár, kémia
8.c osztályfőnök

Kántor Katalin

Kántor Katalin
tanár, német, magyar
5.c osztályfőnök

Kecskésné Aradi Éva

Kecskésné Aradi Éva
tanító
4.d osztályfőnök

Kepler Ildikó Györgyi

Kepler Ildikó Györgyi
tanár, történelem
8.d osztályfőnök

ku

Kurdi Krisztina
tanító, német nemzetiség
2.d osztályfőnök

Laukóné Kovács Krisztina

Laukóné Kovács Krisztina
tanító
2.a napközi

Lencsés Szilvia

Lencsés Szilvia
tanító
4.a osztályfőnök

Markó Zsófia

Markó Zsófia
tanár
testnevelés

Mayer Melinda

Mayer Melinda
tanár, angol

Mazák Katalin

Mazák Katalin
tanító
1.a osztályfőnök

Nagy Márta

Nagy Márta
tanító
4.b napközi

Novák Zsuzsanna

Novák Zsuzsanna
tanító
1.c 

Novotni Nikolett

Novotni Nikolett
tanító
3.b osztályfőnök

dr. Oláhné Tiszavölgyi Mariann

dr. Oláhné Tiszavölgyi Mariann
tanár, angol
5.b osztályfőnök

Oroszné Magyar Zsuzsanna

Oroszné Magyar Zsuzsanna
tanító
3.c osztályfőnök

Paulovics Zoltánné

Paulovics Zoltánné
tanító
2.a osztályfőnök

Pétervári-Tomka Orsolya

Pétervári-Tomka Orsolya
tanár, német
7.d osztályfőnök

Pillis Cecília

Pillis Cecília
tanító
3.d napközi

Pillis Mónika

Pillis Mónika
tanító
3.d osztályfőnök

Román Eszter

Román Eszter
tanító
2.c

Rudolfné Bába Éva

Rudolfné Bába Éva
tanár, angol
1.d napközi

Schlarb Attila

Schlarb Attila
tanár
fizika

 

Sipos

Sipos Erika
tanító
2.d napközi

 

Stefán-Kőházi Éva

Stefán-Kőházi Éva
tanár, etika,kémia
7.b osztályfőnök

Szórádi Brigitta

Szórádi Brigitta
tanár, magyar
8.b osztályfőnök

Tell Krisztián Zoltán

Tell Krisztián Zoltán
tanár
könyvtár, történelem

Tóth Ágnes

Tóth Ágnes
tanító
4.c osztályfőnök

Tóth Mária Gabriella

Tóth Mária Gabriella
tanár, szlovák
szlovák napközi

Tőkésné Dajka Bernadett

Tőkésné Dajka Bernadett
tanár
4.a napközi

Tömör Balázs

Tömör Balázs
tanár, testnevelés
7.a osztályfőnök

Tömörné Venczel Nóra

Tömörné Venczel Nóra
tanár, testnevelés
5.a osztályfőnök

 

Ujváriné Bedő Erika

Ujváriné Bedő Erika
tanító
1.a napközi

Varga Anikó

Varga Anikó
tanár
magyar

Zámbóné Kittl Viktória

Zámbóné Kittl Viktória
tanár
ének-zene

Balázs Mihai Zoltánné

Balázs Mihai Zoltánné
szlovák napközi

 

 

A nevelő és oktató munkát segítők

Tell Krisztián

Tell Krisztián
könyvtáros

Hrabovszky Tünde

Hrabovszky Tünde
az IDB munkáját segítő
pedagógus

Baczkó Beáta

Baczkó Beáta
gyermekvédelmi felelős

 

Halbauer Katalin

Halbauer Katalin
fejlesztőpedagógus

Lakatos Borbála

Lakatos Borbála
fejlesztőpedagógus

Zsák Zsuzsanna

Zsák Zsuzsanna
fejlesztőpedagógus

 

Kereszti Niké

Kereszti Niké
logopédus

Lévay Gabriella

            Lévay Gabriella
             gyógytestnevelő

Árnyék

 

Vass Ábrahám István
     iskolapszichológus

Barta Brigitta

 Barta Brigitta
     pedagógiai asszisztens

Körtvélyessyné Balog Mónika

Körtvélyessyné Balog Mónika
     pedagógiai asszisztens

Major Márti

Major Márta
pedagógiai asszisztens

Németh Dominik

Németh Dominik
pedagógiai asszisztens

Tandecki Izabella

Tandecki Izabella
pedagógiai asszisztens

Cseresznyéné Gulyás Éva

 Cseresznyéné Gulyás Éva
              iskolatitkár

Buriuszné Tóth Emese

Buriuszné Tóth Emese
iskolatitkár

Brezina Zoltánné

Brezina Zoltánné
ügyviteli munkatárs

Som Lászlóné

 Som Lászlóné
ügyintéző (étkezés)

Dr. Kovács Éva

Dr. Kovács Éva
iskolaorvos

Berta Mónika

Berta Mónika
védőnő

Kun Evelin

Kun Evelin
védőnő

 

 

Technikai dolgozók

Mészáros Sándor

Mészáros Sándor

Kovács Zsuzsanna

Kovács Zsuzsanna

Kulcsár Jánosné

Kulcsár Jánosné

Kusnyár Sándorné

Kusnyár Sándorné

Erdei

Erdei Tímea

 

Árnyék

 

 

Héri Zsuzsanna

Jagicza Ottó

Jagicza Ottó
karbantartó

Molnár Attila

Molnár Attila
kertész

Léber Krisztina

Léber Krisztina
portás

Reichert Ernő

 Reichert Ernő
portás

Molnár Gizella Csilla

Molnár Gizella Csilla

Takács Mónika

Takács Mónika

Árnyék

Hoffman Mária

 

Szántó Márta

Szántó Márta

Mák Károlyné

Mák Károlyné

Venkli Andrea Aranka

Venkli Andrea Aranka