Iskolánk büszkesége, az atlétikacsapat

Iskolánk büszkesége az atlétikacsapat Tömör Balázs tanár úr vezetésével.

Az ő eredményeikről számolunk be nektek.

2017. június 23-24-én rendezték Debrecenben a Diákolimpia Országos Döntőt.

Iskolánkat hét tanuló képviselte a rangos eseményen. A versenyre a megyebajnokok, illetve a meghívási szintet teljesítő csapatok, egyéni versenyzők kerültek.

Eredményeink:

Strényi Gábor     kislabda hajítás                           7. hely (24 induló)

Tóth Alexandra  60m síkfutás                             16. hely (48 induló)

Seffer Dorina,Tóth Alexandra,

Tóth Barbara, Ódor Anna összetételű               4x100m váltó               8. hely (32 váltó)

Ódor Anna, Tóth Alexandra, Seffer Dorina,

Tóth Barbara, Marjos Csenge, Majda Henriett  4-próba csapat            19. hely (24csapat)

2017. szeptember 27-én Albertirsán rendezték a Diákolimpia Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokság Pest Megyei Döntőjét.

Eredményeink:

Strényi Gábor, Hudák Péter, Tóth-Fekete Olivér,

Balogh Bertalan,Szabó Nándor összetételű        kislabda hajító csapat           1. hely (6 csapat)

Seffer Dorina, Naményi Fanni, Holecska Bettina,

Tóth Barbara, Tóth Alexandra, Patkós Dominik,

Donáth Gergő, Hudák Péter, Bárdos Márton,

Balogh Bertalan összetételű                                10x200m váltó                    4. hely (9 váltó)

Az országos összevetés szerint kislabda hajító csapatunk a 9. míg váltónk a 17. helyet érte el.  Sajnos azonban az országos döntőn az első nyolc csapat vehet részt.