A Versenyképes Járások Program keretében a Közlekedési Kultúra Napjához kapcsolódóan május 19-én közlekedésbiztonsági nap került megrendezésre az iskolánkban a hetedik évfolyam számára. Először három közlekedésbiztonsági témájú előadást halgattak meg a diákok, az előadók: Palágyi István vezető főtanácsos, Dr. Pintér Zsolt szájsebész és Lados Tibor rendőr főtörzsőrmester voltak. Utána az udvaron kialakított Kresz-pályán Adamcsik János tartott gyakorlati foglalkozást a kerékpárral vagy rollerrel érkező tanulóknak.
