Megyei Többpróba Atlétika Diákolimpia- III. korcsoport

Megyei Többpróba Atlétika Diákolimpia- III. korcsoport

Albertirsán rendezték meg a Megyei Többpróba Atlétika Diákolimpia döntőjét, ahol iskolánk III. korcsoportos fiú csapata magabiztosan az első helyen végzett. Külön gratulálunk Szemler Zentének, aki egyéniben is aranyérmet szerzett. A kiváló eredményekkel kivívtuk a részvételt az országos döntőre!

A csapat tagjai: Szemler Zente, Doros Máté, Kulifai Botond, Kulifai Soma, Juhász Botond, Bozsik Koppány László

Hajrá fiúk, csak így tovább!

Megyei Többpróba Atlétika Diákolimpia- III. korcsoport

Megyei Többpróba Atlétika Diákolimpia- III. korcsoport

 

Címkék