Albertirsán rendezték meg a Megyei Többpróba Atlétika Diákolimpia döntőjét, ahol iskolánk III. korcsoportos fiú csapata magabiztosan az első helyen végzett. Külön gratulálunk Szemler Zentének, aki egyéniben is aranyérmet szerzett. A kiváló eredményekkel kivívtuk a részvételt az országos döntőre!
A csapat tagjai: Szemler Zente, Doros Máté, Kulifai Botond, Kulifai Soma, Juhász Botond, Bozsik Koppány László
Hajrá fiúk, csak így tovább!


