A II. korcsoportos megyei atlétika többpróba bajnokságon Tóth Csongor 5.c osztályos tanuló képviselte az iskolánkat. Csongor nagyon szépen versenyzett és 4. helyezést ért el, 1 ponttal maradt le a dobogóról.
Gratulálunk!
A II. korcsoportos megyei atlétika többpróba bajnokságon Tóth Csongor 5.c osztályos tanuló képviselte az iskolánkat. Csongor nagyon szépen versenyzett és 4. helyezést ért el, 1 ponttal maradt le a dobogóról.
Gratulálunk!