Szeptember 30-án, a Magyar Népmese Napja alkalmából iskolánk királyi palotává "változott", ahol minden nap egy-egy rejtvény alapján kellett megfejteni az elrejtett meséket, amelyek elolvasása elvarázsolt bennünket, és elrepített a csodák mesés birodalmába.
A Trónterem aulájában kiállítás nyílt, melynek témái: Ilyenek a tündérek, Kerekerdő, Óperenciás-tenger, Tündérek országa. A második évfolyamon három osztály diákjai vetélkedtek a királyi korona megszerzéséért.
A kiállítás nem jöhetett volna létre a 2.a; és a 4.c osztály lelkesedése nélkül.
Munkátokat köszönjük!
