Tavasszal kaptuk a lehetőséget, hogy regisztráljunk ingyenes belépőjegyekért a Magyarok a világűrben c. kiállításra.
Megérte a várakozást, nagyszerű élményben volt részünk. A Millenárison található kiállításon bepillantást nyerhettünk Kapu Tibor küldetésébe, kísérleteibe és mindennapjaiba az űrben. Szemléletes módon megismerhettük az űrhajósjelöltek közüli kiválasztást, a felkészülés és az űrutazás nehézségeit. Kapu Tibor mellett Cserényi Gyula, Farkas Bertalan és Charles Simonyi történetei is megelevenedtek előttünk. Nagyon örülünk, hogy részt vehettünk ezen a programon.
Drahos Réka
