Az 1-2. évfolyam megrendezte idei farsangi mulatságát, ahol a gyerekek fantasztikusan érezték magukat. A pedagógusok változatos játékokkal és tánccal tették még emlékezetesebbé a programot a gyermekek számára.
Anita néni

Február 6-án délután ünnepeltük az ebédlőben a negyedikesekkel a farsangot. A jelmezes felvonulás után osztálytáncokat láthattunk. A lányok ismét elkápráztattak bennünket ügyességükkel, hajlékonyságukkal, sajátos bájukkal, összetartásukkal. A seprűtánc és a székfoglaló még mindig lázba hozta a résztvevőket, Timi néni kirakósait és feladványait is nagyon szeretik. Boldogan faltuk a farsangi fánkot! Kártyáztunk, játszottunk, táncoltunk, bolondoztunk, a végén mégis szép rendet hagytunk.
Ági néni
