Ballagás

Ballagás

Az idei ballagást nagy várakozás előzte meg. Az iskola díszítését a szülők anyagi összefogásának és a 7.c osztály fáradságot nem ismerő szülői közösségének köszönhetően egy közös dekorációs alap létrehozása előzte meg,amely hosszú évekre lehetővé fogja tenni az épület egységes, harmonikus és fenntartható dekorálását.

Tanulóink kifogástalan ünneplő ruhában adták meg a tiszteletet ballagó társaiknak és az alkalomnak. 

Az intézmény vezetője külön köszöntötte az aktív szülőket és a 7 kitűnő végzős diákot. 

Az ünnepi beszédek és a búcsúzö nyolcadikosok dalai is szívhezszólóak és emelkedettek voltak. Az igazgatói beszéd tételmondata Heltai Jenő szavait idézte: "Az élet szép. Tenéked magyarázzam?" Ezekkel a szavakkal kívánunk sok sikert,  boldog középiskolás éveket végzőseinknek!

(A szervező 7.évfolyam)

GALÉRIA MEGTEKINTÉSE

 

 

Címkék