Atlétikai Diákolimpia Megyei Döntő

Atlétikai Diákolimpia Megyei Döntő

Albertirsán került megrendezésre az Atlétikai Diákolimpia megyei döntője . A versenyen diákjaink nagyon jól teljesítettek, annak ellenére, hogy az időjárási körülmények kicsit nehezítették a  dolgukat, mert végig szakadt az eső. A II. korcsoportban a fiú csapatunk II. helyezést ért el, a lány csapat pedig IV. helyen végzett.  Szemler Zente egyéniben aranyérmes lett. A III. korcsoportban a fiúk IV. , a lányok a IX. helyen végeztek. 

A II. korcsoportos csapatok tagjai: Bánhidi Balázs, Juhász Botond, Krachler Ábel, Kulifai Botond, Kulifai Botond, Kulifai Soma, Szemler Zente, Bartha Dóra, Gergely Laura Panka, Horváth Borka, Süveges Tímea, Török Kincső Gabriella, Vida Sára.

A III. korcsoportos csapatok tagjai:  Pál Júlia, Avasi Eszter, Farkas Miriam, Héjjássy Adél, Koós Nóra, Tarjányi Réka,  Angyal Alfréd, Haklár Gábor Dániel, Kiss Dániel, Rácz Antal, Szűcs Gergő

GALÉRIA MEGTEKINTÉSE

 

Albertirsa

 

Címkék