„Az Év pedagógusa”

ismeretlen

Az önkormányzat által adományozott „Az Év pedagógusa” cím odaítélése a szülők , az diákönkormányzat, illetve a tantestületek javaslatai alapján történik.  A szavazatok április 17. és május 5. között adhatóak le az óvodákba, iskolába és zeneiskolába kihelyezett szavazóurnába.
Iskolánkban a szülőknek a portánál van lehetősége az ott hozzáférhető szavazólapokkal a szavazatuk leadására.

A szavazás menete:

  • Az intézményeknél kihelyezett urna mellett található adatlapot kell kitölteni, és bedobni az urnába. 
  • Figyelem! Csak az a jelölés lesz érvényes, amelynél indoklást is ír a jelölő, illetve a jelölt és az intézmény teljes nevét is kitölti!
  • A jelölés anonim, a jelöléseket május 5-éig az intézményeknél elhelyezett gyűjtődobozba lehet leadni.
  • A szülők és diákok által leadott jelölések mellett maguk az intézmények nevelőtestületei is jelölnek díjazottat. A díjakat a legtöbb szavazatot kapott pedagógusok kapják meg.
  • Csömör Nagyközség Önkormányzata „A helyi kitüntetések és címek adományozásáról’ szóló 15/2015. (VI. 20.) önkormányzati rendelet alapján a Képviselő-testület a nagyközség oktatási intézményeiben (óvoda, általános iskola, zeneiskola) végzett kiemelkedő, magas szakmai színvonalon ellátott pedagógiai munka elismerésére „Az Év pedagógusa” címet adományoz.  Az elismeréshez oklevél és pénzjutalom jár.  
  • A díjazottakat a június elején megtartott pedagógusnapi rendezvényen köszönti majd az önkormányzat.

szavazó urna
A portánál elhelyezett szavazóurna és szavazólapok