Leendő elsős tanító nénik 2.: Zádori-Zsóri Anita

zadori

zadori2Zádori-Zsóri Anita vagyok, a 2023-ban induló 1. b osztály tanítója. Diplomámat angol műveltségterülettel 2011-ben szereztem a Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedgógusképző Karán.

Két gyermek anyukájaként tudom, hogy minden gyermek más képességekkel, érdeklődési körökkel rendelkezik és ehhez alkalmazkodva kell őket fejleszteni. Munkám során fontosnak tartom a tehetséges és a lassabban haladó gyerekek egyénre szabott tanítását. Az osztályban célom a harmonikus, empatikus, szeretetteljes légkör kialakítása, ahol a gyerekek kinyílhatnak, így kihozva magukból a legtöbbet. Ehhez elengedhetetlen a szülők támogatása. Több olyan programot szeretnék megvalósítani, ahova a családokat is szívesen várom majd.

Szeretettel várom leendő elsős tanítványaimat!

Anita néni :-)

 

Címkék