Jelentősen gyarapodott könyvtárunk állománya

Jekentősen gyarapodott könyvtárunk állománya

A kulturális összeesküvőknek nem ez az első nagy rendezvényük, és nem először járulnak hozzá könyvtárunk fejlesztéséhez. 2016-ban a Vivicitta futás bevételéből is rengeteg új kötet  került a könyvtárunk polcaira.

Az idei, májusban megtartott akciójuk a csömöri horgásztónál  zajlott. A helyi könyvtárak fejlesztését segíteni akarók két távon vettek részt futóversenyen. A nevezési díjakból, a helyszíni adományokból és az utalásokból befolyt összeg, illetve a belőlük vásárolt könyvek nagyobb részét az iskolai, a kisebb részét a községi könyvtár kapta.

Az összeesküvők könyvadománya mellett a mostani decemberi állománygyarapodáshoz kisebb mértékben hozzájárultak az iskola alapítványa által vásárolt kötetek is.

Még egyszer köszönjük a Kulturális Összeesküvés nagylelkű segítségét!

sulicitta