Sport sikereink

2022/2023-as tanév

ATLÉTIKAI DIÁKOLIMPIA- ÜGYESSÉGI CSAPATBAJNOKSÁG- MEGYEI FORDULÓ

  • Benkó Regina, Vereszki  Dalma, Illés Lara, Simet Liza, Szentirmai Enéh; magasugrás csapat: IV. hely

 

CSÖMÖRI ATLÉTIKAI KUPA, IV. CSÖMÖRI DOBÓFESZTIVÁL

8x400 m, iskolaválogatott vegyesváltó

  • 1. Mátyás Király Általános Iskola, Csömör

Kislabdadobás, fiú

  • 1. Csapó Zalán (6.d)
  • 4. Fábri István Mihály (2.d)

Kislabdadobás, lány

  • 1. Gácsi Gréta (5.d)
  • 4. Süveges Tímea (4.d)
  • 4. Juhász Fanni (7.d)

Süvitőgránát, fiú

  • 1. Csapó Zalán (6.d)
  • 5. Fábri István Mihály (2.d)

Süvitőgránát, lány

  • 1. Gácsi Gréta (5.d)
  • 3. Trnka Mira (2.d)
  • 4. Juhász Fanni (7.d)
  • 5. Rádi Léna (5.d)
  • 6. Süveges Tímea (4.d)

Gerelyhajítás, nád, fiú

  • 1. Csapó Zalán (6.d)

Súlylökés 2 kg, lány

  • 3. Juhász Fanni (7.d)

Turbojev, lány

  • 3. Juhász Fanni (7.d)

Kalapácsvetés 2 kg, lány

  • 1. Juhász Fanni (7.d)

Gerelyhajítás, lány

  • 3. Juhász Fanni (7.d)

 

I. CSÖMÖRI FUTAPEST MIKULÁSFUTÁS

  • Tömör Janka (4.d), 900 m, 2.kcs, I. hely
  • Süveges Tímea (4.d), 900 m, 2.kcs, II. hely
  • Fábri István Mihály (4.d), 900 m, 2.kcs, III. hely
  • Lukács Laura (7.a), 900 m, 3.kcs, II. hely
  • Kiskapusi Hunor (5.a), 4.4 km, 1.kcs, V. hely

 

2021/2022-es tanév

ATLÉTIKAI DIÁKOLIMPIA- ORSZÁGOS DÖNTŐ

  • Csapó Zalántöbbpróba egyéni, I.hely
  • Simet Liza, Hadrévi Eszter, Illés Lara, Vereszki Dalma;  4X100 m váltó, VI. hely
  • Csapó Zalán, Szűcs Dávid, Szűcs Gergely, Forró Levente, Haklár Gábor, Tóth Milán, Rácz Antal;  többpróba csapat, VII.hely
  • Simet Liza, Hadrévi Eszter, Laczkó Zsóka, Szentirmai Sáfély,  Vereszki Dalma, Kuptsilik Fanni, Juhász Viktória; többpróba csapat, IX.hely

 

2019/2020-as tanév

ATLÉTIKAI DIÁKOLIMPIA- ÜGYESSÉGI CSAPATBAJNOKSÁG- MEGYEI FORDULÓ

  • Lázár Emese, Laki Zsófia,Lénárt Kriszta, Vereszky Csenge,Medve Mónika, súlylökés csapat: II. hely

 

2018/2019-es tanév

ATLÉTIKAI DIÁKOLIMPIA- ÜGYESSÉGI CSAPATBAJNOKSÁG- ORSZÁGOS DÖNTŐ

  • Strényi Gábor, Hudák Péter, Patkós Dominik, Dósa Ádám, Daruka Viktor, súlylökés csapat: II. hely
  • Strényi Gábor, Dósa Ádám, Hudák Péter, Gányási Alex, Szabó Ákos, kislabdadobás csapat: III. hely

ATLÉTIKAI DIÁKOLIMPIA- ÜGYESSÉGI CSAPATBAJNOKSÁG- MEGYEI FORDULÓ

  • Tóth Barbara, Tóth Alexandra, Lázár Emese, Naményi Vanda, távolugrás csapat: II. hely

CSELGÁNCS- ORSZÁGOS BAJNOKSÁG

  • Lénárt Levente (7.c) Nippon Sport Judo Club: III. hely

CSELGÁNCS- DIÁKOLIMPIA

  • Lénárt Levente (7.c) II. hely

2017/2018-as tanév

DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS DÖNTŐ

  •  Strényi Gábor, kislabda hajítás: VI. hely
  • Seffer Dorina,Tóth Alexandra, Tóth Barbara, Ódor Anna; 4x100m váltó: VIII. hely

DIÁKOLIMPIA ÜGYESSÉGI ÉS VÁLTÓFUTÓ CSAPATBAJNOKSÁG PEST MEGYEI DÖNTŐ

  • Strényi Gábor, Hudák Péter, Tóth-Fekete Olivér,   Balogh Bertalan, Szabó Nándor;   kislabda hajító csapat:    I. hely
  • Seffer Dorina, Naményi Fanni, Holecska Bettina,  Tóthth Barbara, Tóth Alexandra, Patkós Dominik,   Donáth Gergő, Hudák Péter, Bárdos Márton,  Balogh Bertalan; 10x200m váltó:  IV. hely

SAKK DIÁKOLIMPIA- PEST MEGYE

  • Sóti Szabolcs (4.a): II. hely

CSELGÁNCS- ORSZÁGOS BAJNOKSÁG

  • Lénárt Levente (6.c) Nippon Sport Judo Club: I. hely

2016/2017-es tanév

DIÁKOLIMPIA- ORSZÁGOS DÖNTŐ

  • Seffer Dorina, Tóth Alexandra, Tóth Barbara, Ódor Anna; 4X100m váltó: VIII. hely
  • Tóth Alexandra, Ódor Anna, Seffer Dorina,Tóth Barbara, Marjos, Csenge, Majda Henriett; többpróba csapat: XIX. hely

DIÁKOLIMPIA- MEGYEI FORDULÓ

  • Strényi Gábor, Hudák Péter, Szabó Nándor, Patkós Dominik, Selyem Dominik, Dinya Ákos; többpróba csapat: III. hely

CSELGÁNCS- ORSZÁGOS BAJNOKSÁG

  • Lénárt Levente (5.c) Nippon Sport Judo Club: III. hely

MEDIMURJE OPEN- NEMZETKÖZI KARATEVERSENY

  • Kéri Simon (2.a), egyéni: III. hely
  • Kéri Simon (2.a), csapat: III. hely

AKROBATIKUS TÁNC VILÁGBAJNOKSÁG

  • Nagy Noémi (4.a), trió: II. hely
  • Nagy Noémi (4.a), egyéni: IX. hely

KAJAK DIÁKOLIMPIA

  • Papp Gergely (7.d), K2 1000 m: III. hely

MIKULÁS KUPA- MEGYEI ÚSZÓVERSENY

  • Kecse Bence (5.c): I és II. hely

 

2015/2016-os tanév

ORSZÁGOS WADO RYU KARATEVERSENY

  • Svirzsovits Kinga (2.d), csapat: I. hely
  • Svirzsovits Kinga (2.d), egyéni: II. hely

NBII KÉZILABDA BAJNOKSÁG

  • Janda Hajnalka (8.a), ?: I. hely

NYÍLT VIDÉKI BAJNOKSÁG ORSZÁGOS ÉS NEMZETKÖZI EVEZŐSVERSENY

  • Antonighel Zalán (4.a), egyéni: V. hely

CSEPEL KUPA JÁSDI SÁNDOR ORSZÁGOS EVEZŐS EMLÉKVERSENY

  • Antonighel Zalán (4.a), egyéni: II. hely

KÖRZETI LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA

  • Csányi Adrienn, Daruka Evelin, Herman Lili, Lutyán Klaudia, Marosi Eszter, Rajna Enikő, Paulovics Bianka (7-8. évfolyam):  II. hely

PEST MEGYEI TEREMLABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA- KÖRZETI FORDULÓ

  • Deák Gábor, Balog Bertalan, Nagy Norbert, Kovács Balázs, Lázár Botond, Farkas Döme, Lantos Martin, Oláh Kristóf, Dósa Ádám, Gerő Boldizsár (6. évfolyam): I. hely

PEST MEGYEI LÁNY KÉZILABDABAJNOKSÁG

  • Daruka Evelin, Hunyadi Kinga, Janda Hajnalka, Herman Lili, Medve Zsófia, Papp Nikolett, Lukács Zsófi, Pillók Bernadett, Paulovics Bianka, Rajnai Enikő, Szekeres Panni, Vereszky Nóra (7-8. évfolyam): III. hely

XXII. MAGYAR KUPA- SZINKRONÚSZÁS(?)

  • Szórát Léna, csapat: III. hely