Tanulmányi és művészeti versenyek, nyelvvizsgák

2021/2022-es tanév

 

17. MATEKGURU KÁRPÁT-MEDENCEI CSAPATVERSENY- ORSZÁGOS DÖNTŐ

  • Csömöri Hollók- 5.A (Bocsányi Gellért, Király Kristóf, Szabó Dániel, Uhrin Máté): I. hely

BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVESENY- KÖRZETI FORDULÓ

  • NyelvÉszek- 6.D (Gácsi Gergely, Gombár Petra, Sziszik Szonja, Városi Áron)- IV. hely
  • Mátyásos lányok- 4.D (Gácsi Gréta, Pázmándi Veronika, Rádi Léna, Sánta Anna) - VI. hely

GÖRGEY ARTÚR TÖRTÉNELEMVERSENY

  • Sziszik Szonja és Városi Áron (6.D): V. hely
  • Gombár Petra és Pozsár Péter (6.D): VII. hely

DUNAKESZI TANKERÜLET RAJZPÁLYÁZATA

  • Horváth Borka (2.A): II. hely

DUNAKESZI TANKERÜLET GÉRECZ ATTILA VERSILLUSZTRÁCIÓS RAJZPÁLYÁZAT

  • Tőkés Hanga (3.B): II. hely

 

2020/2021-es tanév

TUDÁSBAJNOKSÁG. MATEMATIKA- MEGYEI DÖNTŐ

  • Uhrin Máté, 4.A: I. hely

KOMPLEX ORIGO B1 (ALAPFOKÚ) ANGOL NYELVVIZSGA

  • Bakonyi Laura, Banka Bettina, Deme Alex, Kovács Laura, Lefánti Ákos, Prisztóka Dóra, Gellér Csákvári Buda

 

2018/2019-es tanév

 

NÉMET NYELVI ORSZÁGOS LEVELEZŐS VERSENY

  • Erdélyi Jázmin, Forró Izabella,  Pintér Zsófia, Szabó Orsolya (4.D): III. hely
  • Gombár Petra (3.D): III. hely
  • Zloch Szofi, Horváth Gréta, Juhász Viktória (5.D): III. hely
  • Egervári Kitti, Gombár Petra,  Juhász Fanni, Tömösváry Zsófia (3.D): V.hely
  • Prohászka Lili, Bárdos Janka, Keller Boglárka, Garai Diána (5.C): V.hely
  • Arató Máté (6.D): VI. hely
  • Toman Réka, Toman Dóra, Arató Máté (6.D): VII. hely

BENDEGÚZ MOZAIK ORSZÁGOS TANULMÁNYI VERSENY- MATEMATIKA

  • Fábián Bendegúz  (2.A): III. hely

BOLYAI TERMÉSZETTUDOMÁNYI CSAPATVERSENY- ORSZÁGOS DÖNTŐ

  • Dózsa Balázs, Forró Izabella,  Tömösváry Zoltán, Szabó Orsolya (4.D): XII. hely

BÖNGÉSZ ORSZÁGOS LEVELEZŐ VERSENY- SZÖVEGÉRTÉS

  • Boldizsár Lilla (4.A): I. hely

TUDÁSBAJNOKSÁG ORSZÁGOS NYELVTANVERSENY

  • Zempléni Levente (3.B): XIV. hely

TUDÁSBAJNOKSÁG ORSZÁGOS MATEMATIKAVERSENY

  • Horváth Nándor (1.A): I. hely
  • Dublinszki Lili  (1.A): III. hely

TUDÁSBAJNOKSÁG KÖRNYZETISMERET VERSENY- MEGYEI FORDULÓ

  • Farkas Bálint (1.A): III. hely

TANKERÜLETI ANGOL NYELVI VERSENY

  • Kertész Péter, Marosi István,  Majda Henrietta (8A,C): I. hely

REGIONÁLIS NÉMET ÉNEKVERSENY

  • Balogh Anita, Braun Flóra, Csillag Salamon, Gombár Petra, Lackner Barnabás, Madarász Anna, Toman Zsófia,  Wittmann Léna (3.D): II. hely
  • Bretz Beáta, Gácsi Gréta, Gombár Csenge, Rádi Ágnes Panka, Szigeti Laura, Tölgyvári Balázs, Weckermann Boglárka (1.D, 2.D): III. hely

BENDEGÚZ NYELVÉSZ VERSENY- MEGYEI FORDULÓ

  • Dávid Vanda (2.A): VI. hely

BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY- KÖRZETI FORDULÓ

  • Dudás Eszter, Dudás Réka, Tóth Bíborka (5.A): II. hely

BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY- KÖRZETI FORDULÓ

  • Csillag Salamon, Gácsi Gergő,  Gombár Petra, Pozsár Péter  (3.D): IV. hely

MADARAK ÉS FÁK ORSZÁGOS LEVELEZŐ VERSENY

  • Koós Árpád, Rubóczky Sára,  Szentgáli Luca, Vesztróczi Györk (3.B): XIV. hely

TISZÁN INNEN, DUNÁN TÚL - NÉPZENEI MINŐSÍTŐ MEGYEI

  • Sütő Johanna, Sütő Jusztina,   Vlajku Noémi, Kántor Emese,  Szentgáli Réka, Kiss Bogárka (5.C,6.C,7.B): ARANY
  • Megtért Viktória, Sebők Flóra, Barna Enikő (7.B, C): EZÜST

ALAPFOKÚ ANGOL NYELVVIZSGA

  • Balog Emese, Csiner Réka, Fischer Janka, Géczi Dorottya, Gutyán Dominik, Kertész Péter, Majda Henriett, Marosi István, Soeder Nóra, Varga Vivien (8.b, 8.c)

 

2017/2018-as tanév

NÉMET NYELVI ORSZÁGOS LEVELEZŐS VERSENY

  • Pintér Zsófia, Erdélyi Jázmin, Forró Izabella, Szabó Orsolya (3.D): I. hely
  • Zloch Szofi, Juhász Viktória, Cser Laura, Horváth Gréti (4.D): V. hely
  • Toman Dóra, Toman Réka (5.D):  VII. hely

 

2016/2017-es tanév

 

MANÓ TANODA ORSZÁGOS TANULMÁNYI LEVELEZŐS VERSENY- MATEMATIKA

  • Horváth Csanád (1.B): I. hely
  • Boldizsár Lilla (2.B): II. hely
  • Barátfalvy Péter (2.D): III. hely

SZIPORKA ORSZÁGOS MATEMATIKA VERSENY

  • Balog Benedek (4.A): V. hely

NEUMANN JÁNOS INFORMATIKA VERSENY

  • Nagy Roland, Jarács Martin (8.B): VI. hely

BOLYAI TERMÉSZETTUDOMÁNYI CSAPATVERSENY- KÖRZETI?

  • Dudás Eszter, Dudás Réka, Fenyvesi Kira, Tóth Balázs (3.A): II. hely
  • Orbán Zsombor, Zloch Szofi, Horváth Gréti, Cser Laura (3.D): III. hely
  • Szathmári Dominik, Vass Gellért, Tóth Bíborka, Kálmán Blanka (3.A): V. hely
  • Tóth Filadelfia, Lefánti Vilmos, Bálint Réka, Bárdos Márton (7.C): V. hely

BOLYAI MAGYAR CSAPATVERSENY- KÖRZETI?

  • Kálmán Blanka, Szathmári Dominik, Tóth Bíborka, Vass Gellért (3.A): III. hely

BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY- KÖRZETI?

  • Orbán Zsombor, Zloch Szofi, Horváth Gréti, Cser Laura (3.d): III. hely
  • Szathmári Dominik, Vass Gellért, Tóth Bíborka, Kálmán Blanka (3.a): V. hely
  • Tóth Filadelfia, Lefánti Vilmos, Bálint Réka, Bárdos Márton (7.c): V. hely

RÁTZ LÁSZLÓ KÖRZETI (?)  MATEMATIKA VERSENY

  • Mikulás Áron, egyéni (4.C): I. hely
  • Lénárt Levente, Mikulás Áron, csapat (4.C): IV. hely
  • Molnár Dániel, Szépkuthy Brúnó (5. évf.), csapat: III. hely

FRÜHLING IN DACHL LÄNDER 

  • Toman Réka, Toman Dóra (4.d): III. hely
  • Bús Hanna, Svirzsovits Kinga, Hajner Amina, Zloch Szofi (3.d): IV. hely

TISZÁN INNEN, DUNÁN TÚL ORSZÁGOS NÉPZENEI MINŐSÍTŐ

  •  Kiss Boglárka. Megtért Viktória, Sebők Flóra, Feth Evelin, Bartos Bianka, Barna Enikő - Csicsergő Népdalkör (5. évfolyam): arany minősítés

 

2015/2016-os tanév

HETEDHÉT HATÁR MATEMATIKA ORSZÁGOS VERSENY

  • Mikulás Áron (3.C): II. hely

TANÍTÓK ORSZÁGOS EGYESÜLETE PRÓZAMONDÓ VERSENYE

  • Szemler Gergő (4.A): II. hely

HEBE NÉMET NYELVŰ ORSZÁGOS LEVELEZŐS VERSENY

  • Garai Diána Jáni Dorottya Szentkereszty Stefánia, Tölgyvári Gergely (2.C): V. hely

MANÓ TANODA ORSZÁGOS TANULMÁNYI LEVELEZŐS VERSENY

  • Svirzsovits Kinga (2.D): II. és IV. hely
  • Fehér Máté (2.D): II. és III. hely
  • Özel Sümeyye (2.D): III. hely
  • Cser Laura (2.D): III., VI. hely
  • Bús Hanna (2.D): III., VI. hely
  • Mata Dávid (2.D): II. és IV. hely

MANÓ ORSZÁGOS TANULMÁNYI VERSENY- MATEMATIKA

  • Dózsa Balázs (1.D): II. hely
  • Tömösváry Zoltán (1.D): III. hely

MANÓ ORSZÁGOS TANULMÁNYI VERSENY- MAGYAR

  • Bárdos Janka (2.C): V. hely

BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY-megyei forduló

  • Bakonyi Zsombor, Bóday Ábel, Lukács Ádám, Szabó Gergő (8.B): I. hely
  • Kántor Alma, Paulovics Bianka, Rajna Enikő, Rosenberger Máté (7.C): III. hely
  • Hetesi Zsófia, Nándori Boróka, Kozma Zsófia, Krekács Réka (6.B): IV. hely

BOLYAI TERMÉSZETTUDOMÁNYOS CSAPATVERSENY-megyei forduló

  • Bakonyi Zsombor Bóday Ábel Lukács Ádám (8.B): III. hely
  • Janda Hajnalka Kiss Dániel Kővári Alexander Szabó Attila (8.A): VI. hely
  • Ágó Gellért Ardeleán Dávid Nagy Dávid Rosenberger Máté (7.C): VIII. hely

NÉMET NEMZETISÉGI VERS –ÉS PRÓZAMONDÓ VERSENY- MEGYEI

  • Pintér Zsófia (1.D): VI. hely
  • Lénárt Krisztina (4.D): X.hely

KALMÁR LÁSZLÓ ORSZÁGOS MATEMATIKA VERSENY

  • Mikulás Áron (3.C): X. hely

VAKOND VÁGTA ORSZÁGOS MATEMATIKA VERSENY

  • Mikulás Áron, Lóth Zsombor, Wittmann Nóra, Lénárt Levent (3.C): XIII. hely

ANGOL NYELVI KÖRZETI SZAVALÓVERSENY

  • Mura Evelin (7.A): I. hely

„NYELV-ÉK” TERÜLETI SZÉP KIEJTÉSI VERSENY

  • Kovács Iván (3.C): III. hely

RÁTZ LÁSZLÓ KÖRZETI MATEMATIKA VERSENY

  • Medve Zsófia, Rajna Enikő (7.A.,7.C): IV. hely

ZRÍNYI MATEMATIKA VERSENY- MEGYEI

  • Mikulás Áron (3.c): VII. hely

TEKI-TOTÓ MATEMATIKAI ORSZÁGOS TANULMÁNYI VERSENY

  • Kéri Simon (1.a): ezüst fokozat

„MARSLAKÓCSKÁK” ORSZÁGOS EGÉSZSÉGNEVELÉSI RAJZ - ÉS FOTÓPÁLYÁZAT

  • 3. b osztály: különdíj

FENNTARTHATÓSÁGI KUPA- ORSZÁGOS

  • Lefánti Vilmos, Bárdos Márton, Kisbalázs Gergő (6.c): VIII. hely
  • Bóday Ábel, Bakonyi Zsombor, Lukács Ádám (8.b): IX. hely
  • Herman Lili, Marosi Eszter, Gál Arnold (8.c): X. hely

 

2014/2015-ös tanév

BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY- KÖRZETI

  • Bakonyi Zsombor, Bóday Ábel, Lukács Ádám, Szabó Gergő (7.b): II. hely

BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY- KÖRZETI

  • Szabó Vivien, Szabó Bence, Vereszki Dorka, Galambos Eszter (8.a,8.b): II. hely

  • Lukács Ádám, Bakonyi Zsombor, Kővári Alexander (7.b): III. hely

BOLYAI TERMÉSZETTUDOMÁNYOS CSAPATVERSENY- KÖRZETI

  • Bóday Ábel, Lukács Ádám, Szabó Gergő (7.b): II. hely

MEGYEI VERS- ÉS PRÓZAMONDÓ VERSENY

  • Szemler Gergő (3.a): II. hely

KIS VAKOND ORSZÁGOS MATEMATIKA VERSENY

  • Mikulás Áron (2.c): I. hely

ZÖLD BÉKA KÖRNYZETISMERET VERSENY- MEGYEI

  • Balogh Antal Gábor (2.b):  I. hely

AZ ÉN VÁROSOM ORSZÁGOS RAJZVERSENY

  • Dömötör Laura (2.b): I.hely
  • Gellér Csákvár Buda (2.b): II.hely

  • Kassay-Kézi Kende (2.b): II.hely

2. REGIONALE SINGWETTBEWERB

  • Tölgyvári Gergely (1.c): különdíj
  • Szentkereszty Stefánia, Garai Diána, Nagy Gabriella, Prohászka Lili, Vaffler Krisztina (1.c): III. hely

MANÓ TANODA ORSZÁGOS TANULMÁNYI VERSENY

  • Mata Dávid (1.d), olvasás: I. hely
  • Fehér Máté (1d), környezetismeret: I. hely
  • Fehér Máté (1d), olvasás: II. hely
  • Bóday Dávid (1.d), matematika: III. hely
  • Horváth Krisztián (1.d), olvasás: III. hely

MOZAIK ORSZÁGOS INTERNETES TANULMÁNYI VERSENY

  • Szakter Balázs (8.a), fizika: III. hely