Tanulmányi versenyeken, méréseken elért eredményeink

 

k

Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti forduló eredményei (2017.)

A Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti fordulóján, a következő csapataink kerültek az első 50 hely valamelyikére:

Évfolyam

Csapatnév

Csapattagok

Pontszám

Helyezés

Tanár(ok)

3.

Fiúk

Szépkuthy Benedek Sámuel

Sebők Márton

Uhrin Áron

Vlajku Bálint

76 pont

23. hely

Ujvári Patrícia

3.

Lány csapat

Benkó Regina

Jónás Alíz

Gantner Dóra

Morva Boglárka

62 pont

42. hely

Ujvári Patrícia

4.

Tudorkák

Szathmári Dominik

Vass Gellért Áron

Dudás Eszter

Dudás Réka

109 pont

12. hely

Fábián Pálné

4.

Agymenőcskék

Tölgyvári Gergő

Nagy Gabriella

Lipcsi Léna

Jáni Dorottya

95 pont

25. hely

Forgó Klára

4.

Szupercella2.0

Dózsa Olivér Levente

Szabó Zétény

Vincze Dominik

79 pont

46. hely

Baksáné Ángyán Ildikó

4.

Krumplibanánok

Bóday Dávid

Juhász Viktória

Lackner Zsombor

Lőrincz Bence

77 pont

49. hely

Lencsés Jánosné

5.

Okosnégyes

Balog Benedek

Prohászka Levente

Pataki Márk

Ujhelyi Ádám

90 pont

25. hely

Hétházi Garai Krisztina, Tóth Tímea

6.

Kobra Team

Németh Kornél

Kass Buda Richárd

Bretz Áron

Pintér Zsombor

115 pont

16. hely

Kózol Ákos

6.

Imtelligens cicák

Antonighel Zalán

Szekeres Balázs

Klacsán Réka

Barna Enikő

103 pont

26. hely

Ligeti Erika

8.

Másnaposok

Farkas Andor Döme

Zakócs János

Gerő Bernát

Papp Gergely

69 pont

43. hely

Biró Oszkár

 

 

Gratulálunk az elért eredményekhez!

 Országos idegen nyelvi mérés 2017.

6. évfolyam angol nyelv eredményei 2017. 05. 17.

 
 

Osztály jelölése

hiányzott tanuló

max. pont

elért pont

%-os eredmény

 

6.a

 

30

22

73%

 

6.a

 

30

19

63%

 

6.a

 

30

23

76%

 

6.a

 

30

16

53%

 

6.a

 

30

21

70%

 

6.a

 

30

19

63%

 

6.a

 

30

21

70%

 

6.a

 

30

18

60%

 

6.a

 

30

22

73%

 

6.c

 

30

26

86%

 

6.c

 

30

28

93%

 

6.a

 

30

22

73%

 

6.b

 

30

24

80%

 

6.b

 

30

20

66%

 

6.b

 

30

20

66%

 

6.b

 

30

24

80%

 

6.b

 

30

26

86%

 

6.b

 

30

21

70%

 

6.b

 

30

16

53%

 

6.b

 

30

22

73%

 

6.b

 

30

24

80%

 

6.b

 

30

26

86%

 

6.b

 

30

21

70%

 

6.b

 

30

23

76%

 

6.b

 

30

14

46%

 

6.a

 

30

19

63%

 

6.a

 

30

21

70%

 

6.c

 

30

19

63%

 

6.c

 

30

23

76%

 

6.c

 

30

22

73%

 

6.c

hiányzott

30

0

n.a.

 

6.c

 

30

21

70%

 

6.c

 

30

21

70%

 

6.c

hiányzott

30

0

n.a.

 

6.c

 

30

28

93%

 

6.c

 

30

28

93%

 

6.c

 

30

24

80%

 

6.a

 

30

28

93%

 

6.a

 

30

29

96%

 

6.a

 

30

27

90%

 

6.b

 

30

29

96%

 

6.b

 

30

27

90%

 

6.b

 

30

28

93%

 

6.b

 

30

27

90%

 

6.b

 

30

27

90%

 

6.b

 

30

26

86%

 

6.c

 

30

24

80%

 

6.c

 

30

28

93%

 

6.c

 

30

29

96%

 

 

8. évfolyam angol nyelv eredményei 2017. 05. 17.

 
 

Osztály jelölése

hiányzott tanuló

max. pont

elért pont

%-os eredmény

 

8.a

hiányzott tanuló

40

0

n.a.

 

8.a

 

40

40

100%

 

8.a

 

40

40

100%

 

8.a

 

40

40

100%

 

8.a

 

40

40

100%

 

8.b

 

40

40

100%

 

8.b

 

40

40

100%

 

8.b

 

40

39

97%

 

8.b

 

40

40

100%

 

8.c

 

40

40

100%

 

8.a

 

40

38

95%

 

8.a

 

40

25

62%

 

8.a

 

40

33

82%

 

8.a

 

40

39

97%

 

8.a

 

40

29

72%

 

8.a

 

40

27

67%

 

8.a

 

40

29

72%

 

8.a

 

40

32

80%

 

8.a

 

40

28

70%

 

8.a

 

40

34

85%

 

8.a

 

40

34

85%

 

8.b

 

40

20

50%

 

8.b

 

40

22

55%

 

8.b

 

40

31

77%

 

8.b

 

40

21

52%

 

8.b

 

40

34

85%

 

8.b

 

40

32

80%

 

8.b

 

40

14

35%

 

8.c

 

40

23

57%

 

8.c

 

40

22

55%

 

8.c

 

40

22

55%

 

8.c

 

40

16

40%

 

8.a

 

40

30

75%

 

8.a

 

40

18

45%

 

8.b

 

40

26

65%

 

8.b

 

40

31

77%

 

8.b

 

40

26

65%

 

8.b

hiányzott tanuló

40

0

n.a.

 

8.b

 

40

23

57%

 

8.b

 

40

35

87%

 

8.b

 

40

32

80%

 

8.c

 

40

26

65%

 

8.c

 

40

38

95%

 

8.c

 

40

39

97%

 

8.c

 

40

35

87%

 

8.c

 

40

24

60%

 

8.c

 

40

38

95%

 

8.c

 

40

35

87%

 

8.c

 

40

23

57%

 

8.c

 

40

21

52%

 

8.c

 

40

29

72%

 

8.c

 

40

22

55%

 

8.c

 

40

39

97%

 

8.c

 

40

39

97%

 

 

 

40

29

72%

 

 

 

6. évfolyam német nyelv eredményei 2017. 05. 17.

 
 

Osztály jelölése

hiányzott tanuló

max. pont

elért pont

%-os eredmény

 

6.a

 

30

28

93%

 

6.a

 

30

19

63%

 

6.a

 

30

21

70%

 

6.a

 

30

18

60%

 

6.b

 

30

21

70%

 

6.b

 

30

24

80%

 

6.c

 

30

23

76%

 

6.c

 

30

23

76%

 

6.c

 

30

17

56%

 

6.c

 

30

21

70%

 

 

8. évfolyam német nyelv eredményei 2017. 05. 17.

 
 

Osztály jelölése

hiányzott tanuló

max. pont

elért pont

%-os eredmény

 

8.c

 

40

11

27%

 

8.c

 

40

29

72%

 

8.c

 

40

21

52%

 

 

Tanulmányi versenyek 2016/2017. tanév

tanuló(k) neve osztály tantárgy felkészítő pedagógus neve verseny neve
         
Mikulás Áron 4.c matematika Bakacsi Katalin Rátz László mat. 1. hely
Orbán Zsombor
Zloch Szofi
Horváth Gréti
Cser Laura
3.d matematika Lencsés Jánosné Bolyai Matematika
Csapatverseny
3. hely
Szathmári Dominik
Vass Gellért
Tóth Bíborka
Kálmán Blanka
3.a matematika Fábián Pálné Bolyai Matematika
Csapatverseny
5. hely
Tóth Filadelfia
Lefánti Vilmos
Bálint Réka
Bárdos Márton
7.c matematika Peremiczki István Bolyai Matematika
Csapatverseny
5. hely
Bóday Dávid
Lackner Zsombor
Lőrincz Bence
Fehér Máté
3.d matematika Lencsés Jánosné Bolyai Matematika
Csapatverseny
9. hely
Kálmán Blanka
Szathmári Dominik
Tóth Bíborka
Vass Gellért
3.a magyar Fábián Pálné Bolyai Magyar
Csapatverseny
3. hely
Kisbalázs Gergely
Tóth-Fekete Olivér
Lefánti Vilmos
Bárdos Márton
7.c magyar Baloghné Móczár Zsuzsa Bolyai Magyar
Csapatverseny
7. hely
Tapolcsányi Dóra
Krekács Réka
Hetesi Zsófia
Kozma Zsófia
7.b magyar Jagielloné Erős Erzsébet Bolyai Magyar
Csapatverseny
9. hely
Hadrévy Eszter 2.a testnevelés Soós Gábor Mikulás kupa hát 8.hely
Nagy Roland 8. b informatika Antonighel Guidó Neumann János Informatika verseny 6. hely
Jarács Martin 8. b informatika Antonighel Guidó Neumann János Informatika verseny 6. hely
Mikulás Áron 4. matematika,logika   Rátz László matematika verseny egyéni/csapat 1/4
Lénárt Levente 4. matematika,logika   Rátz László matematika verseny e/cs 19/4
Molnár Dániel 5. matematika,logika Ligeti Erika Rátz László matematika verseny e/cs 4/3
Szépkuthy Brúnó 5. matematika,logika Ligeti Erika Rátz László matematika verseny e/cs 6/3
Marosi István 6. matematika,logika Tóth Timea Rátz László matematika verseny e/cs 13/7
Kertész Péter 6. matematika,logika Tóth Timea Rátz László matematika verseny e/cs 16/7
Gerő Bernát 7. matematika,logika Tóth Timea Rátz László matematika verseny e/cs 13/6
Zakócs János 7. matematika,logika Tóth Timea Rátz László matematika verseny e/cs 11/6
Medve Zsófia 8. matematika,logika Peremiczki István Rátz László matematika verseny e/cs 6/6
Mura Evelin 8. matematika,logika Ligeti Erika Rátz László matematika verseny e/cs 12/6
Balog Benedek 4.a matematika Várszeginé Szőke Andrea és a szülő Sziporka Országos Matematika Verseny 5.hely
Dudás Eszter
Dudás Réka
Fenyvesi Kira
Tóth Balázs
3. a természetismeret Fábián Pálné Bolyai Természettudományi
Csapatverseny
2.hely
Dudás Réka        
Fenyvesi Kira        
Tóth Balázs        
Vass Gellért 3.a természetismeret Fábián Pálné Bolyai Természettudományi
Csapatverseny
10.hely
Szathmári Dominik
Tóth Bíborka
Kálmán Blanka
Bálint Réka 7.a biológia
fizika
földrajz
kémia
Ligeti Erika
Bánné Énekes Anita
Földrajz
Bolyai Természettudományi
Csapatverseny
10.hely
Tóth Filadalfia        
Bárdos Márton        
Lefánti Vilmos        
Csaba Flóra 2.a Sziporka     6.hely
Zakócs János 7.d történelem Turnovszky Tamás 7-8. osztályosok országos történelem versenye 10. hely
Mikulás Áron 4.c Bolyai matek Bakacsi Katalin   34.hely
Szabó Vanda, Vlajku Noémi, Mikulás Áron, Szentgáli Réka     4.c Bakacsi Katalin Országos Szabó M. olv. 15.hely
Pintér Zsófia 2.d nemzetiségi német    nemzetiségi vers-és prózamondó 1.hely
Pintér Zsófia 2.d nemzetiségi német   nemzetiségi vers-és prózamondó 3.hely
Pintér Zsófia 2.d nemzetiségi német    nemzetiségi vers-és prózamondó verseny 9.hely
Bécs Dávid 2.d magyar irodalom Oroszné Magyar Zsuzsanna Pest megyei versmondó verseny különdíj
Szabó Orsolya 2.d környezetismeret Oroszné Magyar Zsuzsanna Világtájoló levelező verseny 11.hely
Barátfalvy Péter, Bécs Dávid, Kovács Apor 2.d tavaszi projekt Oroszné Magyar Zsuzsanna Keltegető projektverseny 11.hely
Bretz Viktor, Brózik Ádám, Horváth Zsombor 2.d tavaszi projekt Oroszné Magyar Zsuzsanna Keltegető projektverseny 9.hely
Dózsa Balázs, Németh Krisztián, Tömösváry Zoltán 2.d tavaszi projekt Oroszné Magyar Zsuzsanna Keltegető projektverseny 7.hely
Forró Izabella, Koplányi Emma, Pintér Zsófia, Szabó Orsolya 2.d tavaszi projekt Oroszné Magyar Zsuzsanna Keltegező projektverseny 4.hely
Bécs Dávid, Bretz Viktor, Kecskés Kincső, Németh Krisztián, Molnár Benjámin, Dózsa Balázs, Vereszky Mirkó 2.d nemzetiségi német    ének 1.hely
Horváth Csanád 1.b matematika   Manó Tanoda  1.hely
Csillag Salamon 1.d matematika   levelező verseny 5.hely
Gombár Petra 1.d matematika     5.hely
Gombár Petra 1.d olvasás     4.hely
Juhász Fanni 1.d matematika     5.hely
Boldizsár Lilla 2.a matematika     2.hely
Hetesi Vilmos 2.b matematika     4.hely
Szűcs Jázmin 2.b matematika     5.hely
Barátfalvy Péter 2.d matematika     3.hely
Forró Izabella 2.d matematika     5.hely
Pintér Zsófia 2.d matematika     4.hely
Juhász Viktória 3.b matematika     5.hely
Lackner Zsombor 3.b matematika     5.hely
Laibl Roland 2.a Manó tanoda  Pillis Mónika Tanulmányi verseny 17.hely
Boldizsár Lilla 2.a Manó tanoda  Pillis Mónika Tanulmányi verseny 2.hely
Toman Réka, Toman Dóra 4.d német nemzetiségi Drahos Réka Dalma Frühling in DACHL Länder  3.hely
Bús Hanna, Svirzsovits Kinga, Hajner Amina, Zloch Szofi 3.d német nemzetiségi Drahos Réka Dalma Frühling in DACHL Länder  4.hely
Szekeres Rozi, Varga Lilla 4.d német nemzetiségi Drahos Réka Dalma Frühling in DACHL Länder  5.hely
Varga Viktor, Fekete Macell 4.d német nemzetiségi Drahos Réka Dalma Frühling in DACHL Länder  5.hely
Laczkó Réka, Vépi Antónia 4.d német nemzetiségi Drahos Réka Dalma Frühling in DACHL Länder  5.hely
Szentkereszty Stefánia, Zubor Ádám, Lipcsi Léna, Barátfalvy Sándor 3.d német nemzetiségi Drahos Réka Dalma Frühling in DACHL Länder  6.hely
Turzán Orsolya, Bungyis Panna, Pál Lili 4.d német nemzetiségi Drahos Réka Dalma Frühling in DACHL Länder  6.hely
Nagy Gabriella, Prohászka Lili, Vaffler Krisztina, Bartos Gábor 3.c német nemzetiségi Drahos Réka Dalma Frühling in DACHL Länder  6.hely
Juhász Viktória, Pintér Gréta, Horváth Gréta, Orbán Zsombor 3.d német nemzetiségi Drahos Réka Dalma Frühling in DACHL Länder  7.hely
Tölgyvári Gergő, Jáni Dorottya, Garai Diána, Bénesi Balázs 3.c német nemzetiségi Drahos Réka Dalma Frühling in DACHL Länder  7.hely
Garadnai Réka, Bárdos Janka, Keller Boglárka, Laczkó Zsóka 3.c német nemzetiségi Drahos Réka Dalma Frühling in DACHL Länder  7.hely
Bóday Dávid, Lőrincz Bence, Lackner Zsombor 3.d német nemzetiségi Drahos Réka Dalma Frühling in DACHL Länder  7.hely
Horváth Krisztián, Pál Farkas, Fehér Máté 3.d német nemzetiségi Drahos Réka Dalma Frühling in DACHL Länder  8.hely
Pádár Martin, Arató Máté, Fekete Dániel, Komondi Marcell 4.d német nemzetiségi Drahos Réka Dalma Frühling in DACHL Länder  8.hely
Tóth Dominika, Fehér Laura, Özel Sümeyye, Cser Laura 3.d német nemzetiségi Drahos Réka Dalma Frühling in DACHL Länder  12.hely
Wittmann Léna 1.d német nemzetiségi Kurdi Krisztina nemzetiségi vers-és prózamondó 12.hely
Csicsergő Népdalkör (Kiss Boglárka. Megtért Viktória, Sebők Flóra, Feth Evelin, Bartos Bianka, Barna Enikő) 5. évf. népzene Burillák Angéla Tiszán innen, Dunán túl orsz. Népzenei minősítő arany