Sportversenyeken elért eredményeink

Nagyszrű sportsiker2016/2017. tanév

tanuló(k) neve osztály tantárgy, sportág felkészítő pedagógus neve a verseny neve
         
Hadrévy Eszter 2.a testnevelés Soós Gábor Mikulás kupa hát 8.hely
Hadrévy Eszter 2.a testnevelés Soós Gábor Mikulás kupa mell 9.hely
Hadrévy Eszter 2.a testnevelés Soós Gábor Mikulás kupa gyors 10.hely
Antonighel Zalán 5.a floorball Simó László megyei elődöntő 4. hely
Gerő Boldizsár 5.a        
Kozma Bertalan 5.b        
Pipacs Krisztián 8.b        
Selyem Dominik 5.c        
Szeltner Márton 5.c        
Toka Gábor 5.a        
Tóth Sándor 8.b        
Farkas Döme 7.d        
Jarács Martin 8.b futsal Bagyánszki Zsolt körzeti döntő 3.hely
Balogh Bertalan 7.a        
Deák Gábor 7.a        
Deák Dániel 8.a        
Urbán Márk 8.a        
Oláh Kristóf 7.c        
Nagy Norbert 7.a        
Bagyánszki Balint 6.b futsal Simó László körzeti döntő 3.hely
Balogh Bence 6.b        
Dinya Ákos 6.b        
Szabó Nándor 6.b        
Szabó Zoltán 6.c        
Borsos Norbert 6.a        
Gerő Boldizsár 5.a        
Dósa Ádám 5.a        
Sivák Noel 5.c        
Deák Botond 5.a        
Toka Gábor 5.a        
Tóth Barbara 6.A Atlétika  300m Tömör Balázs Fedett O. B. 10.hely
Tóth Alexandra 6.A Váltófutás 4x200m Tömör Balázs Fedett O. B. 10.hely
Tóth Barbara        
Eszes Lilla 6.b lány foci Simó László diákolimpia 3.hely
Fischer Janka 6.b        
Holló Csenge 6.b        
Paulovics Bianka 8.c        
Pethő Panna 6.b        
Szekeres Panni 7.a        
Papp Nikolett 8.a        
Holecska Dániel 5.a atlétika Pillis Cecília diákolimpia 1.hely
Tóth Tamás 5.a       1.hely
Papp Zsombor 4.a       1.hely
Ujhelyi Ádám 4.a       1.hely
Fekete Marcell 4.c       1.hely
Varga Viktor 4.c       1.hely
Nagy Noémi 4.a       2.hely
Tóth Nóra 4.a       2.hely
Pongor Csenge 4.c       2.hely
Szentgáli Réka 4.c       2.hely
Toman Réka 4.d       2.hely
Toman Dóra 4.d       2.hely
Lénárt Krisztina 5.d judo Simó László diákolimpia 5.hely
Strényi Gábor 6.b kislabdahajítás Simó László diákolimpia 1.hely
Strényi Gábor 6.b 4 próba Simó László diákolimpia 2.hely
Tóth Alexandra 6.a 60 m síkfutás Tömör Balázs diákolimpia 3.hely
Seffer Dorina 6.c 4x100m váltó Tömör Balázs diákolimpia 1.hely
Tóth Alexandra 6.a      
Tóth Barbara 6.a      
Ódor Anna 6.a      
Tóth Alexandra 6.a 4 próba csapat Tömör Balázs  diákolimpia 1.hely
Ódor Anna 6.a      
Tóth Barbara 6.a      
Seffer Dorina 6.c      
Marjos Csenge 5.c      
Majda Henriett 6.a      
Strényi Gábor 6.b 4 próba csapat Simó László diákolimpia 3.hely
Hudák Péter 6.a      
Szabó Nándor 6.b      
Patkós Dominik 6.a      
Selyem Dominik 5.c      
Dinya Ákos 6.b      
Kecse Bence  5.c úszás   diákolimpia 2.hely
Kecse Bence  5.c úszás   Mikulás-kupa 1.hely
Kecse Bence  5.c úszás   Mikulás-kupa 1.hely
Kecse Bence  5.c úszás   Mikulás-kupa 2.hely
Kéri Simon 2.a karate   Medimurje Open 3. egyéni
Kéri Simon 2.a karate   Medimurje Open 3. csapat
Kéri Simon 2.a karate     3. egyéni
Kéri Simon 2.a karate   Nyílt Shitó-Ryo 3. csapat
Kéri Simon 2.a karate   Toranoko évzáró verseny 1. egyéni
Kéri Simon 2.a karate     2. csapat
Nagy Noémi 4.a akrobatikus tánc   világbajnokság 9. hely egyéni
Nagy Noémi 4.a akrobatikus tánc   világbajnokság 2. hely trió

Papp Zsombor,
Varga Viktor                                     
Lázár Boldizsár,
Vlajku Bálint
Horti Hunor,
Lőrincz Ádám
Lőrincz  Bence,
Vincze Gergő                                                Rácz Marcell, 
Mikulás Áron

4. és 5. évfolyam labdarúgás Rubeola FC nemzetközi torna 8. hely csapat
Lénárt Levente 4.c judo   Diák olimpia 1. hely
Lénárt Levente 4.c judo   Nemzetközi judo 5.hely
Papp Gergely 7.d kajak K2 1000m   Diákolimpia 3.hely
Strényi Gábor 6.b atlétika Simó László Diákolimpia 7.hely
Seffer Dorina
Tóth Alexandra
Tóth Barbara
Ódor Anna
6.c
6.a
6.a
6.a
4X100m Tömör Balázs Diákolimpia 8.hely