Pedagógusok, dolgozók

Bátovszky János

Bátovszky János
intézményvezető
 

Barcsayné Bácsfalvi Andrea

Barcsayné Bácsfalvi Andrea
intézményvezető-helyettes
felső tagozat

Zsóka

Csuka András Lászlóné 
intézményvezető-helyettes
alsó tagozat

Antonighel Guidó

Antonighel Guidó
tanár
informatika
7.d osztályfőnök

András

Adorján András
tanár
fizika

Bea

Baczkó Beáta
2.b napközi

Bagyánszki Zsolt

Bagyánszki Zsolt
tanár
testnevelés

Ángyán Ildikó

Baksáné Ángyán Ildikó
tanító
3.c napközi

Kati

Bartus Katalin
tanár
               magyar nyelv és irodalom                    5.c osztályfőnök

Berci

Bertók Bertalan
tanár
                  szlovák nemzetiségi nyelv                  2.d szlovák napközi

Bollog Nóra

Bollog Nóra
tanító
2.b osztályfőnök

Márti

Buday Márta
tanár, német
2.a napközi

é

Cseresznyéné Gulyás Éva  
tanár
matematika

Ildikó

Deákné Benkó Ildikó
tanár
ének - zene

Drahos Réka

Drahos Réka
tanító, tanár
német nemzetiségi nyelv
8.d osztályfőnök

Zoltán

Elek Zoltán
tanár
informatika, földrajz

 

Endrédy Anikó tanár vizuális kultúra
             
             Endrédy Anikó

                      tanár
               vizuális kultúra

 

Zsuzsi

Fábián Pálné
tanító
3.a napközi

Ferencz Éva

Ferencz Éva
tanár
biológia, földrajz
6.a osztályfőnök

 

Fülöpné Szakolcai Nóra

Fülöpné Szakolczai Nóra
tanító
4.b napközi

k

Halbauer György
tanár
földrajz, természetismeret

Halbauerné Reiszki Katalin

Halbauerné Reiszki Katalin
tanító
fejlesztőpedagógus

Rita

Harkáné Vágyi Rita
tanító
1.b napközi

Ági

Hidvégi Ágnes
német nemzetiségi tanító
3.b osztályfőnök

Hliva Timea

Hliva Timea
tanító
3.d osztályfőnök

p

Hortobágyi Orsolya
tanító
1.c napközi

Horváth Tiborné

Horváth Tiborné
tanító, tanár
angol nyelv
8.b osztályfőnök

Egyed Anita

Horváthné Egyed Anita
tanár, fejlesztőpedagógus
3.d napközi

Tünde

Hrabovszky Tünde
tanár
testnevelés
8.a osztályfőnök

i

Hornek Ildikó
tanító
4.d napközi

Klári

Hugyiné Forgó Klára
tanító
2.c napközi

Éva

Imréné Bajár Éva
tanító
1.a napközi

Jagielloné Erős Erzsébet

Jagielloné Erős Erzsébet
                              tanár                                  magyar, történelem 
   8.c osztályfőnök

Andrea

Jantóné Jaszter Andrea
tanár
                         kémia                                  6.c osztályfőnök  

Kántor Katalin

Kántor Katalin
tanár
magyar, német, etika
7.c osztályfőnök

Éva

Kecskésné Aradi Éva
tanító
2.d osztályfőnök

Kepler Ildikó

Kepler Ildikó
tanár
                  történelem , földrajz                     6.d osztályfőnök

Körtvélyessyné Balog Mónika

Körtvélyessyné Balog Mónika
tanító
4.a osztályfőnök

Kurdi Krisztina

Kurdi Krisztina
tanító
         német nemzetiségi nyelv           4.d osztályfőnök

Lencsés Jánosné

Lencsés Jánosné
tanító
2.a osztályfőnök

Ligeti Erika

Ligeti Erika
tanár
matematika, fizika

m

Markó Zsófia
tanár
                     testnevelés                       2.a napközi

Melinda

Mayer Melinda
tanár
angol nyelv
7.b osztályfőnök

Mazák Katalin

Mazák Katalin
tanító
3.c osztályfőnök

Zsóka

Merkovics Erzsébet
tanár
matematika

Gabi

Nagy Gabriella
tanár
angol nyelv

Novák Zsuzsanna

Novák Zsuzsanna
tanító
3.a osztályfőnök

Niki

Novotni Nikolett
tanító
 1.b osztályfőnök

Mariann

Oláhné Tiszavölgyi Mariann dr.
tanár
angol nyelv

Oroszné Magyar Zsuzsa

Oroszné Magyar Zsuzsanna
tanító
1.c osztályfőnök

Paulovics Zoltánné

Paulovics Zoltánné
tanító
4.b osztályfőnök

o

Pétervári - Tomka Orsolya
                             tanár                              német, történelem
5.d osztályfőnök

 

Pillis Cecília

Pillis Cecília
tanító
1.d napközi

 

Pillis Mónika

Pillis Mónika
tanító
1.d osztályfőnök

Román Eszter

Román Eszter
tanító
4.c osztályfőnök

Eszter

Simonné Károlyi Eszter
tanár
ének-zene

Brigi

Szórádi Brigitta
tanár
               magyar nyelv és irodalom                    6.b osztályfőnök

Éva

Stefán - Kőházi Éva
tanár
etika, kémia

 

 

 

 

Ági

Tóth Ágnes
tanító
2.c osztályfőnök

b

Tömör Balázs
tanár
  testnevelés
5.a osztályfőnök

Nóra

Tömörné Venczel Nóra
tanár
                           testnevelés                             7.a osztályfőnök

Ujvari Patrícia

Ujvári Patrícia
tanító
1.a osztályfőnök

Ujváriné Tóth Etelka

Ujváriné Tóth Etelka
tanár
technika
5.b osztályfőnök

Anikó

Varga Anikó
tanár
magyar

   
A nevelő és oktató munkát segítők
Bea

Baczkó Beáta
gyermekvédelmi felelős

 

Krisztián

Tell Krisztián
könyvtáros

Melinda

Mayer Melinda
iskolai diákbizottság munkáját segítő pedagógus

Egyed Anita

Horváthné Egyed Anita
fejlesztőpedagógus

Halbauerné Reiszki Katalin

Halbauer Katalin
fejlesztőpedagógus

Zsuzsa

                     Zsák Zsuzsanna                       fejlesztőpedagógus 

Kinga

Ancsin Kinga
logopédus

Fanni

Németh Fanni
logopédus, gyógypedagógus

 

o

Németh Dominik
pedagógiai asszisztens

Eszter

Hegedűs Eszter
pedagógiai asszisztens

b

Barta Mónika Brigitta
pedagógiai asszisztens

 

é

Cseresznyéné Gulyás Éva
iskolatitkár

 

Emese

Buriuszné Tóth Emese
iskolatitkár

Erzsi

Som Lászlóné
ügyintéző (étkezés)

?

Brezina Zoltánné
ügyviteli munkatárs

Mónika               Török Mónika
                  védőnő
Mónika            Berta Mónika
               védőnő
   

 

Technikai dolgozók

 

Rozi

Sárváriné Bergán Rozália

 

Ani

Klacsán Istvánné

 

Kusnyár

Kusnyár Sándorné

 

Ildi

Vezsenyiné Tóth Ildikó

 Marika

Kulcsár Lajosné

 

       

 

Konyhai dolgozók

 

Kriszti

Lautenbach Tiborné

Csilla

Molnár Gizella Csilla

 

 

 

 

   

 

Attila

Molnár Attila
kertész

Zsuzsa

Várnainé Bíró Zsuzsanna 
portás 

Ernő

Reichert Ernő 
portás

Ottó

Jagicza Ottó
portás 

 
Zsuzsi

Kisné Lovász Zsuzsanna
kertész