Tankert: nagy munkában a hatodikos fiúk

Tankert: nagy munkában a hatodikos fiúk

Végre hatodikosaink is kijutottak a tankertbe, ugyanis a sok eső miatt folyamatos áttervezésre volt szükség. De a türelem meghozta gyümölcsét: a 6.A, B, és C osztályok technikás csapata olyan nagy munkákat is elvégeztek, mint az esővíz bevezető csatorna kiszélesítése, mélyítése, faültetés, fűszerspirálba növénytársulások ültetése és az információs táblák felfúrása az oszlopokra, melyben Patyi Laci bácsi volt segítségünkre. Marcsi néni selyemtyúkjaival ismerkedtek a gyerekek, láttuk, hogyan tisztítják meg a területet. Emese pedig nagy lelkesedéssel ismertette meg a “gaz” életközösségét, illetve ellátogatott hozzánk ifjú tájépítészünk is, Tajola Dominika. Reméljük még év végéig több felsős osztály is él a tankerti munka lehetőségével

Endrédy Anikó

GALÉRIA MEGTEKINTÉSE