Happy Friday 2.

Happy Friday 2.

Az októberihez képest négyszer annyi diák szerepelt most pénteken! Nagy az igény a szereplést illetően is, a bekapcsolódó vagy hallgatóságként jelen levő diákság is nagy érdeklődéssel fogadta. A műsor nagyon színes volt, zengett az aula! Sokan énekeltek velünk, illetve sokakat megtáncoltattak az 5. a. osztály tanulói. 
A gyerekek nagyon várják a decemberi alkalmat és már most vannak ötleteik hozzá. Örülök,hogy ekkora a lelkesedés bennük,igyekszem a továbbiakban is támogatni őket ebben is, hátha új hagyomány születik iskolánkban, amelyet a diákok szerveznek és őket is egy nagyobb, összetartóbb közösséggé kovácsolja.

Köszönet Guidó bácsinak a technikai segítségért!

Viki néni

GALÉRIA

 

Műsor:

  • Hangácsi Gábor:Családi kör -előadják: 5.b.,6.b. tanulói
  • Körtánc(Marosszéki kerek erdő)-előadják:5.a. tanulói
  • Néma magyar tánc-előadják:5.a.,6.a.,6.d.,3.d. tanulói
  • Kis kece lányom…,Ettem szőlőt…-előadják:3.a.,3.c.tanulói
  • Kávészünet:Itt van az ősz….-előadják:5.d. tanulói
  • Nem vagyok én senkinek sem adósa….-előadják:6.c.tanulói
  • Ablakomba,ablakomba….-előadja:Krizsán Márton 6.c.

 

 

Címkék