Iskolanézegető (március 14. 15:00 – 16:00)

iskolanezegeto

Iskolanézegető

2023. március 14., 15:00 – 16:00

Tisztelt Szülők!

Szeretettel várjuk leendő elsőseinket, hogy játékos formában ismerkedhessenek iskolánkkal a tanító nénik vezetésével.

Amíg gyermekeik részt vesznek a foglalkozásokon, addig Önöket az ebédlőbe invitáljuk egy beszélgetésre, ahol megismerkedhetnek intézményünk profiljaival.

Témák:

• 15:00 – 15:30             egyházak képviselőinek tájékoztatása
  • 15:30 – 15:40             nemzetiségi bemutatkozó
  • 15:40 – 16:00             igazgatói tájékoztató

A programok gördülékeny lebonyolítása érdekében kérjük, hogy 10-15 perccel hamarabb érkezzenek meg!

Az aulában lesz lehetőség a váltócipők lecserélésére (tornacsarnokban lesz az „ugrabugra”), és a kabátok levételére, hogy utána már a gyerekek gondtalanul játszhassanak. Innen kísérik őket a pedagógusok a foglalkozásokra.

Az ebédlőben minden szülő magánál tarthatja gyermeke kabátját és cipőjét annak érdekében, hogy elkerüljük a keveredéseket.

A szülői és a gyermekprogram végeztével az aulába kísérik vissza kollégáink a gyerekeket.

Szeretettel várunk minden érdeklődőt!

Tisztelettel:

Bátovszky János