Állatok Világnapja, gyűjtés a csömöri kutyamenhelynek

Állatmenhely

Kedves Gyerekek és Szülők!

Október 4-én az állatok világnapját ünnepeljük. Ezen alkalomból a Csömöri Mátyás Király Általános Iskola küldöttsége okt. 7-én meglátogatja a Csömöri Állatvédő Civil Szervezet kutyamenhelyét.

Szeretnénk a kutyusoknak vinni egy kis ajándékot a szeretetünk mellé. A kutyamenhellyel egyeztetve a következőkre lenne szükségük:

- konzerv kutyaeledel

- pénzadomány

Amennyiben Önök is szeretnének segíteni ezeknek az árva állatoknak, lehetőségük van hozzájárulni az ajándékcsomagunkhoz a fent említett tételek valamelyikével, és mi minden felajánlást el fogunk juttatni a szőrösökhöz.

Adománygyűjtés időpontja: okt. 5. (reggel 10.00 órától) -- okt.7. (reggel 10.00 óráig) az iskola épületében. Az adományokat az osztályfőnököknek tudják odaadni.

Köszönjük a támogató együttműködésüket!

CSMKÁI állatszerető tanulói, dolgozói