é

„HATÁRTALANUL”! 2018.

Az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő – „Tanulmányi kirándulás hetedikeseknek” nyílt pályázatára benyújtott: Természetjárás és kultúra a Felvidéken program, 100% intenzitású (60.000 Ft/utazó diák) támogatást nyert.

50 fő hetedikes diák 5 fő pedagógus kíséretében, 2018. október 9-től 4 napra, Szlovákiába utazik.

Természeti és kulturális értékekben gazdag – Selmecbánya, Besztercebánya, Várhosszúrét,              Magas-Tátra Ótátrafüred,Tarajka, Tar-pataki vízesések, Csorba-tó, Poprádi-tó, Rimaszombat, Dobsinai jégbarlang, Szepesi vár, Betlér, Kassa útvonalon.

Ujváriné Tóth Etelka

HATÁRTALANUL!

Az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő – „Tanulmányi kirándulás hetedikeseknek” – nyílt
pályázatára benyújtott, Székelyföld természeti és kulturális értékei című munkánk, 100%
intenzitású, (60.000Ft/ utazó diák) egyszeri, vissza nem térítendő támogatást nyert.

50 fő diák, 5 fő pedagógus kíséretében, 2017. október 10-től 4 napra, Erdélybe utazik.
Természeti és kulturális értékekben gazdag - Nagyszalonta, Nagyvárad, Királyhágó, Tordai-
hasadék, Torockó, Parajd, Korond, Farkaslaka, Székelyudvarhely, Szejkefürdő, Gyilkos-tó,
Békás-szoros, Gyergyószentmiklós, Kolozsvár, Kőrösfő - útvonalon.