Adomány a Szovátai Szent József Gyermekothonnak

Hetedikes tanulóink április 23. és 26. között a Határtalanul program keretében erdélyi körutazást tesznek. A túra keretében meglátogatják a Szovátai Szent József Gyermekothont is, ahová nem fognak üres kézzel érkezni.

2024-04-19
Hatodikosok ismerkednek a népi mintakészítéssel

Tavasszal is folytatódik együttműködésünk a Csömöri Tót Hagyományok Házával, ahol is Gulyás Magdolna segítségével -népművészet mestere- a hatodikos fiúk készítettek hímzőminta nyomódúcokat.

Autómentes nap

A csömöri önkormányzat május 3-án ismét autómentes napot rendez tanulóink számára.

Az előző rendezvény nyertese a 7.d osztály volt.

2024-04-18
A robotok már a 4.c-ben vannak

A 4.C osztályban április 18-án kezdődött a Vándorobot projekt megvalósítása.  A tanulók megismerkedtek a készlet részeivel, a használatával kapcsolatos szabályokkal.

2024-04-18
A Pál utcai fiúk testnevelés órán

Az 5. b osztályosok testnevelés órájára bevittük az irodalmat. Izgalmas, a regényhez kapcsolható játékokkal elevenítettük fel az olvasott eseményeket. Mindenki remekül érzezte magát.

Varga Anikó, Cserhalmi Gömöri Nóra